Про компанію

Про компанію

XServer - ми успішно будуємо Інтернет з 2007 року!

Історія

Спочатку основним видом нашої діяльності був продаж серверів власної збірки. На той момент ніхто з конкурентів не пропонував дійсно доступні сервери початкового рівня. Серед інших нашими покупцями були хостинг-компанії, що купляли сервери нашого виробництва в лізинг.

Згодом ми теж вирішили долучитись до розвитку хостингу в Україні, та почали пропонувати послугу оренда серверів з викупом. І це стало нашою родзинкою. На той час вартість оренди коштувала достатньо дорого, але після 12 місяців клієнтові потрібно було сплачувати лише за розміщення серверу в датацентрі, а можна і зовсім зняти або продати сервер.

Коли в 2009-му до нас дійшла світова криза, потрібно було придумати щось нове і доступне, тому ми запропонували оренду віртуальних серверів. Тоді ніхто і гадки не мав, що таке хмарні сервери... Тим не менше, саме цей напрямок дав надію на розвиток як нам, так і нашим клієнтам, хто не мав коштів орендувати цілий фізичний сервер.

Далі коротко про основні події:

2011 – новий сайт, новий датацентр, продаж серверних корпусів власного виробництва.
2012 – покупка хостинг-компанії "Мой хостинг".
2013 – початок співпраці с Hewlett Packard, розширення пару серверів в кілька разів.
2014 – новий сайт та особистий кабінет.
2015 – запуск віртуальних серверів у новій локації (Болгарія).
2016 – нова платформа хмарних віртуальних серверів.
2017 – наш перший ювілей.
2018 – оновлення кластеру віртуалізації.
2019 – абсолютно новий особистий кабінет.
2020 – впровадження великої кількості нового функціоналу в особистому кабінеті, новий сайт xserver.cloud.
2021 – запуск нового потужного кластера віртуальних серверів на базі останніх технологій HPE і VMware.
2022 – відкриття нової локації у США та оновлення існуючої у Болгарії.
2023 – нова локація в Нідерландах, пропозиції виділених серверів за межами України.

Можна доволі довго розповідати нашу історію, яку ми згадуємо з особливим теплом, але найголовніше те, які ми є зараз.

XServer сьогодні

На сьогоднішній день ми можемо запропонувати розміщення ваших інтернет-проектів в Україні, Європі та США. Це оренда сучасних віртуальних та виділених серверів будь-якої конфігурації, а також можливість створення власної інфраструктури за технічним завданням замовника та розгортання її на базі наших технічних майданчиків.

У світлі світових тенденцій, останніми роками велику ставку ми робимо на розвиток послуг надання віртуальних серверів. Ми впевнені, що саме дана технологія стане ключовою на ринку хостинг послуг в найближчі роки. Тому прагнемо зробити доступними для наших клієнтів всі передові напрацювання в даній області.

Також ми глибоко переконані в тому, що якісні послуги неможливі без зручних та сучасних засобів керування і контролю. Тому ми розвиваємо власний програмний продукт, що дає нашим клієнтам повну свободу дій над своїми серверами: повністю автоматичне встановлення і налаштування ОС та необхідного серверного програмного забезпечення, керування живленням і мережею сервера, моніторинг завантаження каналу, отримання аварійного доступу до сервера, і багато іншого. Ми постійно вдосконалюємо і розширюємо функціонал паралельно з розвитком технологій.

Наші цінності

XServer – це команда перфекціоністів. Все, що від нас залежить, ми завжди виконуємо якісно і відповідально. Ми цілодобово надаємо кваліфіковану допомогу нашим клієнтам в будь-яких питаннях. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, завжди розвиваємося та вдосконалюємо внутрішні бізнес-процеси задля того, щоб надавати послуги на вищому рівні якості. Довіртеся нам, і ми не підведемо!

Зміст