Хмарні (віртуальні) сервери від XServer - це власні гнучкі тарифи та конфігурації

Віртуальні хмарні сервери

Будь-який з цих тарифів може бути змінений як під час замовлення, так і в процесі використання
Початковий

Promo

від $4.04/міс.
при оплаті на рік
cpu
1x 3.0GHz
ram
1Gb
ssd
10Gb
 • Локації: 🇺🇦 🇪🇺 🇺🇸
 • Кластер високої доступності
 • Розширення ресурсів на льоту
 • Віртуалізація VMware
 • Необмежений трафік 100Мбіт
 • Повернення коштів протягом 7 днів
Популярний

Duo

від $11.48/міс.
при оплаті на рік
cpu
2x 3.0GHz
ram
4Gb
ssd
40Gb
 • Локації: 🇺🇦 🇪🇺 🇺🇸
 • Кластер високої доступності
 • Розширення ресурсів на льоту
 • Віртуалізація VMware
 • Необмежений трафік 100Мбіт
 • Повернення коштів протягом 7 днів
Потужний

Quad

від $21.25/міс.
при оплаті на рік
cpu
4x 3.0GHz
ram
8Gb
ssd
60Gb
 • Локації: 🇺🇦 🇪🇺 🇺🇸
 • Кластер високої доступності
 • Розширення ресурсів на льоту
 • Віртуалізація VMware
 • Необмежений трафік 100Мбіт
 • Повернення коштів протягом 7 днів
Професійний

Hexa

від $34.43/міс.
при оплаті на рік
cpu
6x 3.0GHz
ram
12Gb
ssd
120Gb
 • Локації: 🇺🇦 🇪🇺 🇺🇸
 • Кластер високої доступності
 • Розширення ресурсів на льоту
 • Віртуалізація VMware
 • Необмежений трафік 100Мбіт
 • Повернення коштів протягом 7 днів
Конфігуратор віртуальних серверів
За допомогою цього конфігуратора ви можете замовити саме такий сервер, що максимально відповідатиме потребам вашого бізнесу.
cpu
Кількість ядер процесора
ram
Об'єм оперативної пам'яті
ssd
Надшвидке сховище даних
hdd
Недороге сховище для "холодних" даних
Ваш вибір
$6.75/міс.
CPU
1x 3.3GHz
ram
2Gb
ssd
20Gb
hdd
Ні
Операційні системи:
Як влаштований наш кластер
Аппаратні засоби
Програмне забезпечення
Унікальні можливості
Аппаратні засоби

Ми створили кластер, що відповідає всім вимогам, щоби називатися хмарним.

Зовнішнє сховище даних

HPE MSA2050 SAN fabric Ми використовуємо системи зберігання даних HPE MSA2060 та MSA2050 з подвійним резервуванням усіх компонентів. Спільне зовнішнє сховище дозволяє реалізувати високу доступність для ваших віртуальних серверів. Для SSD-сховища використовуються SSD класу Enterprise, об’єднані в багато незалежних RAID10 + Hot-Spare. HDD-сховище базується на SAS дисках HPE, які прискорюються додатковим шаром з SSD (Performance Tiering).

Потужні сервери

HPE DL360 Gen10 cluster Наші кластери складаються з продуктивних high-end серверів HPE DL360 Gen10 та Dell R640 з двома 24-ядерними процесорами Intel Xeon Gold 6428R, що працюють на високій частоті 3.0ГГц, тому навіть одноядерні віртуальні сервери мають достатній рівень продуктивності. Кількість серверів утримується на рівні відмовостійкості N+1.

Надійність

Всі вузли кластеру, комутатори та Систем Зберігання Даних мають по 2 блоки живлення. Доступи до мережі інтернет здійснюється через 2 комутатора із різними аплінками. Кожен з двох комутаторів SAN-фабрики має по 2 підключення до кожної СЗД. Останні в свою чергу мають по 2 контролери, що працюють в режимі Active-Active. Кожен сервер завдяки чотирьом окремим мережевим адаптерам має дубльоване з’єднання з усіма комутаторами як Інтернет, так і SAN.

Програмне забезпечення

Програмне забезпечення грає таку ж важливу роль, як і обладнання, з якого складається кластер.

Тип віртуалізації

Наші сервери об'єднані в кластер за допомогою програмного забезпечення від лідера галузі - компанії VMware. Набір ПО vSphere 8 дозволяє реалізувати весь потенціал потужності сервера-гіпервізора зі 100% резервуванням ресурсів. Завдяки цьому віртуальні сервери працюють стабільно і по потужності навіть перевершують фізичні сервери початкового рівня.

Балансування навантаження

Завдяки використанню загального сховища даних в нашому кластері доступні такі можливості, як жива міграція віртуальних серверів. Це дозволяє в режимі реального часу рівномірно розподіляти навантаження на вузли кластеру, отже жодного "оверселу" ресурсів!

Відмовостійкий кластер (High Availability)

Незважаючи на те, що ми використовуємо стабільне ПЗ на надійних серверах, будь-яке обладнання може вийти з ладу. Але в нашому кластері це не тягне за собою тривалий простій. Завдяки кільком незалежним алгоритмам відстеження здоров'я кластера, система практично миттєво бачить відмову будь-якого з вузлів і відразу перезапускає всі віртуальні сервери на інших робочих вузлах.

Унікальні можливості

Тільки справжні хмарні сервери можуть мати такі можливості!

Знімки станів (snapshots)

Зробіть знімок (snapshot) перед тим, як робити якісь дії, що можуть згубно позначитися на роботі сервера. Якщо щось піде не так, у вас буде можливість декількома клацаннями мишки миттєво скасувати всі зміни і повернути сервер в початковий стан. Ця можливість є безкоштовною!

Web-консоль

Отримати доступ до консолі сервера можна прямо з браузера. Не потрібно ніяких плагінів, відкрити консоль можна навіть з мобільного пристрою. Web-консоль дозволить вам встановлювати ОС або працювати з сервером при падінні сервісів віддаленого доступу (SSH або RDP).

Віртуальні локальні мережі

Побудуйте справжній відмовостійкий кластер завдяки об’єднанню серверів в окрему локальну мережу! Ми впровадили дуже гнучкі налаштування - ви можете обрати які саме сервери повинні "бачити" один одного. Створити можна до 4-х таких мереж, а за замовчуванням всі сервери знаходятся в ізольованому середовищи. Крім того, ви можете об`єднувати сервери з будь-яких наших локацій в єдину мережу L2!

Автоматичне резервне копіювання

Ми безкоштовно надаємо послугу регулярного резервного копіювання цілого віртуального сервера. Це як машина часу - оберіть дату точки відновлення, на коли треба відновити дані та натисніть відповідну кнопку. Щоденне резервне копіювання також доступне за символічну плату у розмірі $5/міс.

Відповіді на часті запитання

☑️ Як підібрати тарифний план на сервер VPS?

За допомогою конфігуратора на нашому сайті можна гнучко скласти будь-яку потрібну конфігурацію або вибрати зі створених, якщо складно прийняти рішення, тоді рекомендуємо звернутися до наших фахівців.

☑️ Як працює служба підтримки?

Наша служба підтримки доступна 24/7 через систему запитів із особистого кабінету.

☑️ Як швидко мені видадуть сервер після оплати?

Ваш новий сервер буде доступний за 7-15 хвилин після оплати. Цей час потрібен на установку ОС. Дані для доступу будуть надіслані на Вашу електронну пошту.

☑️ Скільки коштує розширення інтернет каналу?

Розширення інтернет-каналу до 1Гбіт/с коштує для всіх наших послуг і локацій однаково і становить $25/міс.

☑️ Чи можливо встановити своє програмне забезпечення?

Так, наші сервери підтримують встановлення ОС з ISO-образу клієнта. 

☑️ Скільки додаткових IP-адрес я можу орендувати для свого сервера?

Кількість доступних до замовлення IP-адрес залежить від обраної вами локації сервера. Воно варіюється від 10 у наших локаціях у Європі та США до 100 в Україні.

☑️ Яка вартість додаткових IP-адрес?

Вартість кожної додаткової IP-адреси становить $1/міс.

☑️ Чи зможу я в майбутньому збільшити ресурси свого сервера?

Так, наші віртуальні сервери підтримують розширення на льоту центрального процесора, оперативної пам'яті, SSD-диска, а також додавання/розширення HDD-диску.

☑️ Віртуальні хмарні сервери як орендувати?

Для оренди серверів ви можете вибрати і замовити конфігурацію на сайті в кілька кліків або написати нам в чат для звʼязку з менеджером.

☑️ Як підібрати віртуальний хмарний сервер?

Щоб підібрати сервер, який буде підходити під усі ваші потреби, ми рекомендуємо звернутися до наших фахівців відділу продажів у онлайн-чат або на на пошту sales@xserver.ua.

☑️ Чому варто вибрати компанію XServer?

Ми працюємо на ринку з 2007 р. Наша компанія XServer – це команда перфекціоністів, яка цілодобово надає кваліфіковану допомогу нашим клієнтам у будь-яких питаннях!

Хмарні VPS

Віртуальний хмарний сервер - це послуга, яка передбачає виділення частина апаратних ресурсів фізичного сервера за допомогою програмного шару віртуалізації в окремий сервер, який практично не відрізняється від звичного фізичного сервера. При використанні хмарних рішень VPS/VDS доступні такі ж принципи роботи, сховища, обчислювальні потужності та функції, як і в тому випадку, якби використовувався звичайний виділений сервер.

Хмарний віртуальний сервер може надавати послуги з кількох місць, об'єднаних в одну мережу, оскільки ми створили та підтримуємо кілька локацій у різних країнах, таких як Болгарія, Нідерланди або США, на противагу звичайному серверному обладнанню, яке встановлено локально та схильне до всіх похідних із цього ризиків. Тому хмарний сервер купити варто тим, хто хоче отримати в своє розпорядження гнучку конфігурацію, що налаштовується. Якщо потрібні мінімальні затримки для роботи з України, краще купити український VPS або VPS в Нідерландах.

Принцип роботи хмарного сервера

VDS є одним з найбільш контрастних прикладів розвитку хмарних обчислень, поряд з різними віртуальними мережами, хмарними базами даних, сховищами або доступом до спеціального програмного забезпечення

Віртуальні сервери VPS/VDS працюють за допомогою технології віртуалізації. Програмне забезпечення, яке ними управляє, називається гіпервізором, за його допомогою проводиться віртуалізація «заліза» та створення віртуальної машини: об'єднання ресурсів для організації єдиного обчислювального простору. Після цього ці віртуальні сервери VPS можуть бути доступні за допомогою підключення по мережі для однієї або кількох організацій.

За певних обставин віртуальний сервер також може об'єднувати у собі велику кількість ресурсів у єдиний сервер. У цьому налаштуванні, яке іноді називається VPS сервер без операційної системи, провайдер об'єднує кілька фізичних серверів в один і надає клієнту як єдиний сервер VPS. До таких заходів вдаються, якщо клієнт має особливі потреби у сховищі або обчислювальній потужності, які простий віртуальний сервер покрити не в змозі.

Переваги оренди хмарних серверів

Хмарні сервери зробили революцію в ІТ-індустрії. Багато компаній щодня відмовляються від традиційного способу налаштування та підтримки своєї IT інфраструктури, щоб скористатися перевагами віртуального VPS серверу.

Віртуальні сервери мають такі переваги:

 • доступність;
 • зручність;
 • масштабованість;
 • надійність.

Оренда віртуального сервера - доступне рішення, яке дозволяє заощадити, адже щоб орендувати VPS сервер, не потрібний великий бюджет. Скільки коштує орендований віртуальний VPS сервер в Україні чи Європі? Вартість віртуального (хмарного) сервера обходиться компанії набагато дешевше, ніж покупка та обслуговування власної інфраструктури. Компанії з України отримують вигоду, коли вирішують купити сервер VDS завдяки ефекту масштабу: при використанні VPS сервера ціна зменшується, оскільки обчислювальні потужності використовуються спільно, компанії платять тільки за ресурси, які використовують самі.

Нові потужності для орендованого VPS сервера виділяються за лічені секунди, і вони легко адмініструються та змінюються такими інструментами, як API або єдина панель керування. Компаніям більше не потрібно підтримувати велику та неповоротку серверну мережу. При цьому клієнти XServer можуть отримати доступ до хмарного сервера, який знаходиться в оренді, з будь-якої точки світу.

У міру того, як потреби в обчисленнях та зберіганні даних будуть змінюватися, ви можете купити у компанії XServer віртуальний сервер VPS іншої конфігурації та/або, що знаходиться в іншій локації. Після цього миттєво об'єднати у локальну мережу всю свою віртуальну інфраструктуру, щоб швидко реагувати на зміни, збільшуючи чи зменшуючи масштаб відповідно до своїх потреб.

Можна віртуальний сервер орендувати і для того, щоб забезпечити високу надійність за такої ж високої обчислювальної потужності, як на своєму власному сервері. Завдяки тому, що у хмару об'єднано кілька серверів, безперебійна робота гарантується навіть у разі відмови одного з компонентів.

Недоліки оренди ВПС сервера

Плюси оренди сервера ВПС (рентабельність, гнучкі налаштування та легка масштабованість) набагато переважують мінуси. Проте трапляється так, що рішення купити віртуальний сервер не завжди може задовольнити всі потреби організації. У такому разі наші фахівці готові запропонувати виділений сервер практично будь-якої конфігурації.

Також однією з проблем може являтися менший рівень контролю, оскільки компанія, яка вирішила купити віртуальний сервер, самостійно своєю інфраструктурою не керує. Але ці побоювання притаманні лише підприємствам із високими вимогами до секретності і захищеності даних, як-от банки чи урядові організації. Але вони зазвичай вважають за краще будувати свою віртуальну або гібридну інфраструктуру. А якщо Ви хочете користуватися найсучаснішими і найнадійнішими VPS за низькою ціною, звертайтеся, і ми допоможемо підібрати найкраще рішення для вашого бізнесу!