Компанії XServer 7 років!

Нашій компанії 3 червня 2014 року виповнюється 7 років

За час існування ми багато чому навчилися, багато гірких пілюль досвіду було з'їдено, багато рубежів подолано. Але, не дивлячись ні на що, ми завжди в першу чергу намагаємось піклуватися про своїх клієнтів, йти на зустріч у всіх відносинах і кожен раз робити їх життя в інтернет-просторі хоч трішечки легше.

У цей радісний для нас день (адже "корпоратив" ніхто не скасовував) ми хочемо, щоб наші клієнти пораділи разом з нами, а тому приготували кілька приємних сюрпризів.

По-перше, хочемо представити наш повністю оновлений Особистий Кабінет. Ми працювали над ним не покладаючи рук трохи менше, ніж півроку, оцінити наші старання ви можете вже зараз перейшовши за посиланням https://xserver.ua/my/. Ось короткий список нових можливостей які ви отримуєте з запуском кабінету:

  • новий дизайн, поліпшена зручність користування і швидкість роботи;
  • автоматична установка ОС, виділення IP-адрес;
  • управління мережевим портом і портом живлення, цілодобовий доступ до IP-KVM (все це - натисканням однієї кнопки в браузері);
  • внутрішній баланс, автоматична оплата послуг, система бонусів і партнерська програма;
  • новий інтерфейс системи підтримки (форматований текст, drag-n-drop зображень, пошук по тексту запитів);
  • завдання власних імен та нотаток для серверів.

Доопрацювання кабінету ведеться безперервно і з часом до нього будуть входити всі нові і нові функції. Більш детально почитати про нововведення в Особистому Кабінеті можна у новій статті в нашому блозі.

По-друге, в честь нашого 7-річчя з сьогоднішнього дня та протягом наступних 7-ми днів ми даруємо всім нашим клієнтам, новим та існуючим, додаткову знижку 7% абсолютно на всі платежі через наш новий Особистий Кабінет.

Висловлюємо подяку всім нашим клієнтам, дякуємо за те, що ви з нами!

Ми приймаємо до сплати