З Новим 2013-м роком!

Шановні клієнти!


Від імені співробітників компанії XServer вітаємо вас з наступаючим Новим 2013 -м роком!

Нехай 13-й рік третього тисячоліття буде для вас виключно щасливим!

Бажаємо, щоб ваші проекти невпинно розвивалися і вимагали все більше обчислювальних ресурсів :)

Сподіваємося, що минаючий рік для вас, як і для нас, був вкрай вдалим.

 

У рамках сформованої традиції, похвастаємось нашими досягненнями за минулі 12 місяців.

 

За такий невеликий проміжок часу ми розширили пропускну здатність нашого інтернет-каналу втричі! З початку року ми використовуємо власний BGP - роутер, зі своєю політикою маршрутизації, що дозволяє нам більш гнучко налаштувати і оптимізувати наші мережі.

 

Цього року ми активно пропонуємо як альтернативу нашим бюджетним серверам продукцію марки Hewlett Packard. Ми першими на ринку України запропонували в оренду сервери серії SL335s, і донині намагаємося радувати клієнтів привабливими пропозиціями по одним з найсучасніших серверів світового класу HP G7 і G8.


Проте, ми не забуваємо розвивати бюджетний напрямок, і пропонуємо в продаж 1U корпуси і знову-таки за рекордно низькими в Україні цінами. Крім того, для постійних клієнтів ми запропонували значні знижки на оренду " гарячих " серверів.

 

Цього року ми відзначили свій перший ювілей - 5 років успішної та плідної роботи! Ми вже маємо досить великий досвід, але ні на секунду не припиняємо свого розвитку. Таким чином, в липні ми купили компанію "МОЙ хостинг ", яка була організована в 2006 -му році і стала одним з великих хостинг- провайдерів в Україні. У ДЦ ІТЛ ми збільшили свою присутність на 30 %, і тепер займаємо вже більше половини ємності гермозони.

 

Не забули ми і клієнтів наших віртуальних серверів, значно оновивши парк VDS - нод і збільшивши їх кількість до 6 -ти серверів, кожен з яких ідентичний по конфігурації .

 

Тим не менше, для повної реалізації всіх наших планів нам не вистачило часу, тому в майбутньому році вас чекають ще більш приємні зміни в кращу сторону.

 

Наступного року ми представимо вам повністю нову систему управління послугами. Над розробкою нової білінгової системи трудяться фахівці, що мають великий досвід у сфері веб -безпеки та розробці CRM -систем. Вже дуже скоро вам відкриються такі широкі можливості для роботи з вашими серверами, про які раніше можна було тільки мріяти!

 

З січня 2013-го ми будемо використовувати в бюджетних серверах жорсткі диски виключно корпоративного класу! Тепер кожен новий сервер буде укомплектований лише серверними жорсткими дисками високої надійності, але найголовніша перевага цього нововведення - колишня цінова політика при якості зовсім іншого рівня!

 

За час нашої плідної роботи ми довели, що є лідерами за бюджетними серверам. Але на даний момент нами були укладені договірні відносини з одними з найбільших постачальників серверного обладнання в Україні, і в наступному році ми плануємо продавати і здавати в оренду потужні одно- і двопроцесорні системи за цінами, що не набагато відрізняються від бюджетного сегменту.

 

Шановні клієнти, сподіваємося, що з вашою допомогою ми в наступаючому 2013 -му році разом будемо підкорювати все нові й нові висоти!

Ми приймаємо до сплати