Повний автомат XServer

Пройшло вже більше 3-х місяців з моменту виходу в світ другої версії нашого Особистого Кабінету. При його розробці ми взяли курс на повну автоматизацію всього, що піддається автоматизації. Всі нові можливості за станом на 3 червня 2014 року описані у цієї статті, а зараз ми наведемо список змін, які були реалізовані за минулий час.

1. Замовлення додаткових IP-адрес.

Як при замовленні послуги, так і при подальшому її використанні у будь-який час можна замовити велику кількість додаткових IP-адрес, як підряд, так і врозкид з різних підмереж. IP-адреси виділяються з пулу вільних і прив'язуються до конкретної послуги. Крім того, всім отриманими адресами можна самостійно задавати PTR запис.

2. Повернення коштів та скасування послуг.

На протязi 7-ми днів з моменту замовлення у вас є можливість повернення коштів буквально в два клiка без звернення у фінансовий відділ. Про цей запит будуть сповіщені всі співробітники відповідного відділу, фактичне повернення коштів за вказаними реквізитами здійсниться протягом 3-х робочих днів, але як правило це відбувається в день подання запиту. Якщо ж ви користувалися послугою більш тривалий час, проте більше в ній не маєте потреби, то її теж можна автоматично скасувати двома способами: по закінченні строку дії або негайно. У першому випадку ви не будете отримувати жодних листів з нагадуваннями про оплату і в день закінчення терміну дії послуга автоматично буде видалена, у другому випадку послуга буде видалена відразу ж, а невитрачені кошти будуть зараховані на внутрішній баланс. З міркувань безпеки ці дії необхідно підтвердити e-mail і опціонально по sms (вказується в налаштуваннях).

3. Запит на відстрочку платежу.

Якщо ви не встигаєте вчасно здійснити платіж, зовсім не обов'язково пояснювати причини і писати відповідні прохання у фiнансовий вiддiл. Для цього достатньо вказати максимально допустиму дату оплати та подати автоматичний запит. У цьому випадку послуга не буде автоматично відключатися до досягнення зазначеної вами дати, навіть якщо буде перебувати в простроченному стані. Якщо ж послуга вже була відключена, то при відправці запиту вона буде автоматично включена.

4. Зміна конфігурації VDS.

Якщо ваші проекти ростуть і вимагають все більше обчислювальної потужності, немає ніякої потреби переїжджати на більш продуктивний сервер/VDS або звертатися в техпідтримку з проханням про збільшення ресурсів. Досить просто скорегувати параметри конфігурації вашої поточної послуги і застосувати зміни прямо з Особистого кабінету. У разі віртуалізації OpenVZ нова конфігурація застосовується миттєво без перезавантаження.

5. Перемикання швидкості порту.

Інтернет розвивається і розширюється дуже швидко, буквально 5 років тому безкоштовний необмежений канал завширшки 100Мбiт/сек здавався чимось недосяжним, але вже зараз і гігабітом нікого не здивуєш! Ми, як "будівельники інтернету" рухаємося в одному з ним ритмі, і представляємо нову можливість нашого Особистого Кабінету - автоматизоване управління портом підключення. Тепер ethernet-порт можна не тільки підключати/відключати, а й перемикати його швидкість - 100Мбiт/сек або 1000Мбіт/сек натисненням однієї кнопки. Перемикання швидкості поки доступно для всіх нових серверів, але незабаром цією можливістю можна буде користуватися власникам абсолютно всіх орендованих і розміщених серверів. Але найприємніше тут у тому, що десятикратне збільшення пропускної здатності коштує всього лише $25/міс.

6. Що ще?

Ми також нагадуємо всім клієнтам, що якщо ви хочете бачити якісь нові функції в нашому Особистому Кабінеті, звертайтеся у службу підтримки, ми з задоволенням врахуємо ваші побажання при реалізації нових можливостей.

Ми приймаємо до сплати