Новий сайт XServer

Шановні відвідувачі, потенційні та існуючі клієнти!

Раді повідомити вам приємну для нас новину, ми повністю оновили наш сайт. Тепер доступ до інформації з будь-якого пристрою здійснюється простіше.

Основною ідеєю цього оновлення є простота. Ми перебудували структуру сайту таким чином, що зробити замовлення можна прямо з головної сторінки сайту не переходячи за його розділами. До речі, кількість розділів ми теж скоротили, їх тепер всього 2 основних, де зосереджена вся необхідна інформація для нових клієнтів.

Друге нововведення - це багатомовність. Наш сайт тепер представлений трьома мовами - російською, українською та англійською. На жаль, біллінг поки доступний тільки російською мовою, але з часом ми наведемо порядок і там :)

Крім того, був повністю перероблений конфігуратор серверiв, суттєво розширено функціонал і асортимент комплектуючих. Тепер ви можете замовляти сервери практично будь-якого рівня з урахуванням можливих додаткових опцій. Ціна оновлюється в режимі реального часу при кожній зміні будь-якої з комплектуючих, завдяки чому ви можете легко і швидко підібрати собі оптимальне збалансоване рішення.

Ну і нарешті ще одна деталь, яка, можливо, зацікавить багатьох клієнтів. На новому сайті ми почнемо вести блог, де маємо намір ділитися своїм досвідом у різноманітній серверній галузі. Ми зобов'язуємося публікувати тільки новий і цікавий матеріал, у нас ви не побачите сотні "пережованих" в інтернеті тем.

Розробка нового сайту вимогала досить багато часу, сил і терпіння, але ми продовжуємо працювати не покладаючи рук і вже зараз приступили до реалізації більш масштабного оновлення - новітнього особистого кабінету, в процесі реалізації якого ми по можливості врахуємо всі клієнтські побажання.

Ми приймаємо до сплати