Нам виповнилося 6 років!

Рівно шість років тому була заснована компанія XServer

Час летить так швидко, що нам здається, що рішення "зробити світ кращим" ми прийняли буквально вчора. З першого дня ми трудимося на благо розвитку інтернету, і до цих пір намагаємося не тільки не втрачати темп, а й думати відразу на кілька кроків вперед. Завдяки цим принципам ми намагаємося виправдовувати довіру наших клієнтів, адже зараз ми несемо відповідальність вже за десятки тисяч інтернет-проектів!

Ми піклуємося про всіх наших клієнтів і нікого не залишаємо без уваги. Для клієнтів віртуального Хостіна ми практично повністю оновили парк серверів, який дістався нам від компанії "МОЙ хостинг". Кожен новий встановлюваний нами сервер хостингу швидше і продуктивніше всіх разом узятих попередніх!

Зовсім нещодавно ми надали клієнтам, що користуються послугою VDS, нову можливість - VNC-консоль, завдяки якій набагато спрощується робота з віртуальними серверами в нештатних ситуаціях. Крім того, ми постійно поліпшуємо підсистему управління VDS в білінгу, що дозволить прискорити роботу з вашими віртуальними серверами.

Як ми і обіцяли раніше, тепер на ВСІ нові виділені сервери ми встановлюємо жорсткі диски WD Raid Edition 4 і Seagate Constellation ES. Минуло всього 5 місяці з моменту початку цього експерименту, але ми вже можемо констатувати, що кількість поламаних жорстких дисків у нас зменшилася в кілька разів, і ця тенденція продовжує зберігатися!

І нарешті , ми раді оголосити про завершення реалізації давно наміченого проекту XServer VIP-club. Дане нововведення полегшує роботу нашим гуртовим клієнтам. На даний момент VIP-клієнтам доступні такі можливості, як управління ethernet-портами для виділених серверів і миттєве автоматичне підключення IP-KVM будь-якого сервера шляхом натискання на кнопку в білінг-системі . Найближчим часом буде відкрито доступ до автоматизованої системи встановлення ОС на виділені сервери. Для VIP-клієнтів не передбачено відключення послуг за несплату, а також найвищий пріоритет обслуговування і техпідтримки.

Ми гордо можемо заявити, що аналогів нашого сервісу для великих клієнтів більше в Україні немає.

Тим не менш, ми цінуємо кожного нашого клієнта і продовжуватимемо працювати на межі наших можливостей!

Ми приймаємо до сплати