З новим роком!

Дорогі колеги , клієнти та партнери!

Компанія XServer вітає вас з наступаючим 2014-м роком і бажає стабільності і зростання вашому бізнесу, а особисто вам здоров'я і щастя.

Дякуємо за те, що вибрали нас в якості бізнес-партнера. На наступний рік наша основна стратегія полягає в тому, щоб зробити для Вас співпрацю з нами ще більш вигідною і зручною. 2014-й рік ще не настав, а ми вже готові запропонувати новинку - це сервери HP DL320e Gen8 v2 на базі процесорів Intel Xeon E3-1200v3 по дуже цікавим цінами, всього від $119/мес. в оренду і від $1099 на продаж.

Рік, що минає був для нас, як виявилося, занадто коротким, адже ми не встигли реалізувати всі свої плани, і тому частину з них перенесли на 2014-й рік. Зокрема, вже дуже скоро ми запустимо новий сайт і через деякий час нарешті нову білінгову систему!

У 2013-му році ми спробували себе в ролі провайдера віртуального хостингу від імені компанії "МОЙ хостинг", а в наступаючому році відкриємо для цієї мети окремий проект під власним торговим знаком.

За минулий рік ми знизили вартість послуги віртуальних серверів, підвищили їх продуктивність, доповнили білінг новим функціоналом, а майбутньому році розширимо спектр можливих операційних систем для віртуалізації KVM і додамо кілька нових нод.

Що стосується серверів в оренду, вже зараз ми розширили спектр пропонованих конфігурацій, а в найближчому майбутньому будуть доступні і дорогі двопроцесорні рішення HP DL360e/DL360p Gen8. Крім того, для гуртових клієнтів і партнерів доступні потужні сервери на базі процесора Core i7 останнього покоління за надзвичайно низькими цінами.

Це поки лише мала частина того, що ми можемо запропонувати вам в новому році, а поки - ще раз вітаємо з Новим 2014-м Роком!

Ми приймаємо до сплати