Публічна оферта

1. Загальні положення

1.1 Послуги, пропоновані на сайті xserver.ua Товариством з Обмеженою Відповідальністю «Харків-Сервер», в особі директора Іванова Віталія Сергійовича, а також Фізичною Особою-Підприємцем Івановим В. С., що іменується надалі Виконавець, іменуються далі як Послуги.

1.2 Фізичні та юридичні особи, яким надаються вищеперелічені послуги, іменуються далі як Клієнти.

1.3 Даний угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" та у відповідності з чинним законодавством України має належну юридичну силу.

1.4 Реєструючись в Особистому Кабінеті (див. пункт 3.1), Клієнт підтверджує свою повну ознайомлення та згоду з умовами даного Договору.

 

2. Предмет Договору

2.1 На підставі даного Договору Клієнт доручає, а Виконавець бере на себе зобов'язання по наданню Клієнту орендований ним сервер / віртуальний сервер.

2.2 Клієнт зобов'язується прийняти та оплатити послуги надані Виконавцем у порядку і на умовах, які визначені цим Договором за діючими на момент оплати тарифами, вказаними в Особистому кабінеті.

 

3. Порядок надання та оплати послуг

3.1 Оформлення замовлення і реєстрація здійснюється Клієнтом самостійно через Особистий кабінет Компанії (автоматична білінгова система, доступна за інтернет-адресою cabinet.xserver.ua)

3.2 В процесі реєстрації Клієнт зобов'язаний вказати свої справжні дані, заповнивши всі обов'язкові поля.

3.3 Послуги оплачуються Клієнтом з Особистого кабінету самостійно, крім випадків ручної оплати.

3.4 Всі послуги надаються на основі 100% передоплати. Безкоштовний тестовий період не надається.

3.5 Для проведення оплати в ручному режимі, Клієнту необхідно зв'язатися з Відділом по роботі з клієнтами та узгодити порядок проведення оплати.

3.6. У разі відсутності оплати за наступний період, віртуальний або виділений сервер блокується після проходження 5-ти діб після закінчення терміну його оренди.

3.7 Після блокування, образ віртуального сервера і дані на дисках виділеного сервера зберігаються протягом 5-ти діб. По закінченню цього строку дані знищуються.

3.8 Термін оплати після блокування починається з дня блокування, а не з дня нової оплати.

3.9 В будь-якому поверненні коштів буде відмовлено, якщо припинення обслуговування викликане порушенням Клієнтом правил викладених в оферті.

3.10 Виконавець не несе відповідальності за зміст інформації, що розміщується Замовником в мережі Інтернет за допомогою послуг, що надаються Виконавцем.

3.11 Виконавець не несе відповідальності за якість каналів зв'язку загального користування які не перебувають у веденні Виконавця і за допомогою яких здійснюється доступ до Послуг.

 

4. Адміністрування та технічна підтримка

4.1 Якщо окремою угодою з Клієнтом не обумовлено інше, всі  виділені сервера і VPS надаються без послуг адміністрування.

4.2 Компанія зобов'язана надати Клієнту можливість доступу до сервера по SSH з правами root (для ОС Linux) або через RDP (віддалений робочий стіл) з правами Адміністратора (для Windows). Після першого успішного підключення клієнта, усі обов'язки Компанії з адміністрування програмного забезпечення сервера вважаються виконаними в повному обсязі. Все подальше адміністрування сервера клієнт здійснює самостійно.

4.3 Зона відповідальності Компанії обмежена вирішенням питань з роботою комплектуючих сервера ("заліза") та рішенням мережевих проблем (не пов'язаних з налаштуванням ПО окремого сервера) в межах ДЦ.

 

5. Блокування виділених і віртуальних серверів.

5.1 Виконавець залишає за собою право відключити (до з'ясування обставин або усунення причини блокування) сервер клієнта в разі порушення ним таких правил:

5.1.1 Заборгованість з оплати послуг понад 5 днів.

5.1.2 Спам у будь-яких його проявах.

5.1.3 Занесення IP-адреси сервера в блек листи.

5.1.4 Участь у вихідних DoS/DDoS атаках.

5.1.5 Розміщення open proxy, open VPN, інших загальнодоступних сервісів.

5.1.6 Поширення вірусів або шкідливого коду.

5.1.7 Фішинг.

5.1.8 Умисні дії Клієнта, які заважають нормальному функціонуванню інших серверів і вузлів мережі, роботі інших клієнтів.

5.1.9 На віртуальних серверах забороняється розміщення ресурсів з високим споживанням трафіку.

5.1.10 Інтенсивна вхідна DDoS атака на сервер клієнта, яка заважає нормальній роботі мережі.

5.1.11 Використання послуг Виконавця для будь-яких протиправних цілей.

5.1.12 Некоректне спілкування з співробітниками Виконавця, у тому числі хамства, вживання не нормативної лексики, погроз.

5.1.13 Скарги на контент від копірайтингових та інших організацій.

5.2 У випадку використання сервера виключно для протиправних цілей, перерахованих вище, послуга анулюється і оплата за невикористаний період не повертається.

 

6. Термін дії та умови розірвання Договору.

6.1 Договір набирає чинності з моменту реєстрації Клієнта в Особистому кабінеті.

6.2 Розірванням Договору вважається припинення використання Клієнтом послуг, що надаються Виконавцем або невиконання умов цього Договору будь-якою зі сторін.

 

7. Політика конфіденційності.

7.1 Персональна інформація використовується тільки для оформлення замовлення.

7.2 Виконавець нікому не розголошує конфіденційну інформацію Клієнта.

7.3 Клієнт реєструючись в електронному особистому кабінеті Виконавця, підтверджує свою згоду на обробку персональних даних Клієнта, будь яким способом зручним Виконавцеві.

8. Повернення коштів.

8.1 Клієнт має право вимагати повернення коштів у повному обсязі у разі, якщо не задоволений послугами Виконавця. 

8.2 Кошти можуть бути повернені протягом 7 днів з початку використання послуги. 

8.3 Виконавець в праві відмовити Клієнту в поверненні коштів, керуючись пунктом 5.2 даних правил.

 

Ми приймаємо до сплати