JAVA та IP-KVM

Останнім часом питання безпеки в інтернеті стоїть дуже гостро. І не дивно що в  версіях програмних продуктів, так або інакше пов'язаних з інтернетом, від версії до версії, роблять все більший акцент у бік безпеки. Але, на жаль, все частіше для рядового користувача всі ці нововведення вилазять "боком" - страждає зручність користування, а іноді і зовсім не виходить зробити те, що хочеш.

Java SecurityУ нас в серверній галузі це відчувається особливо гостро, оскільки в критичних ситуаціях рахунок йде на хвилини. Останнім часом наші користувачі почали жалітись що не можуть скористатись нашою прекрасною послугою постійно підключеного IP-KVM. Ми з'ясували, що виною тому стало останнє оновлення Java 7 Update 51 в якому за замовчуванням налаштуваннями безпеки заборонено виконувати Java-аплети від ненадійних джерел. Java їх просто відмовляється запускати. Не відстають в цьому питанні і сучасні браузери, так Firefox і Chrome вимагають від користувача дозволу на виконання Java на сторінці. У цій статті ми підготували матеріал покликаний допомогти налаштувати Java 7 заздалегідь, щоб в критичній ситуації можна було в найкоротші терміни отримати доступ до консолі виділеного сервера.

Отже, почнемо по порядку, спочатку потрібно додати адресу KVM-а в список довірених ресурсів. Для цього необхідно зайти в налаштування Java (залежно від операційної системи це може бути "Панель управління" в ОС Windows або меню "Системні налаштування" в OS X) і вибрати вкладку Security як зображено на першому малюнку.

Java in Firefox Далі нам потрібно додати в винятки адресу виданого KVM-а. Припустимо, що це у нас http://r1kvm1.xserver.ua. Натискаємо Edit Site List і в діалоговому вікні додаємо наш KVM. Тепер у Java не буде претензій до нашого пристрою, але вони все ж можуть залишитися у вашого браузера, давайте розберемося з ним. Для цього після запуску аплета (натискання на кнопку Open Java Client) натиснемо на початок рядка введення URL як показано на другому малюнку, потім на кнопку Дозволити і запам'ятати. На цьому налаштування дозволів для запуску KVM закінчена.

Бажаємо вам поменше аварійних ситуацій і приємного використання наших послуг.

Ми приймаємо до сплати