Новий Особистий Кабінет

Якраз до нашого семиріччя ми нарешті випустили другу версію Особистого Кабінету XServer. Розробка велася майже півроку, було витрачено багато сил і часу, але все це вже позаду, і тепер ми маємо можливість похвалитися результатом, який, сподіваємося, задовiльнить вас на 100%.

У цій статті - прес-релізі ми розповімо і про внутрішній устрій і про всі нові можливості і відмінності від попередньої версії. Для початку варто попередити вас, що це перший публічний реліз, в якому реалізовані поки ще не всі наші задумки, а також цілком можуть бути помилки, про які прохання повідомляти до служби підтримки. Тож ще деякий час буде доступний і старий Кабінет.

Внутрішня структура

Основна перевага нової версії у тому, що вона використовує єдину з минулою версією базу даних. Звичайно, не обійшлося без деяких правок, але в цілому структура БД, як взагалi і структура сторінок, залишилися колишніми. Завдяки цьому ми можемо дозволити користувачам плавний перехід на нову версію. Не потрібно ні знов реєструватися, ні звикати до нового інтерфейсу.

Код Кабінету був повністю переписаний з нуля. Каркас складається з ядра і модулів, які безпосередньо між собою не пов'язані. Це дозволяє на льоту застосовувати зміни в коді, легко і швидко нарощувати функціональність як шляхом додавання новий модулів, так і розширення існуючих. Тому тепер ми будемо радувати вас новими можливостями значно частіше. Програмна частина була реалізована з використанням сучасних методів проектування і програмування, особливий наголос був зроблений на безпеку.

Швидкість роботи

Всі SQL-запити були оптимізовані, деякі з них виконуються в десятки разів швидше. Також була заново перероблена система управління VDS-серверами, тепер запит стану VDS і його пошук серед кластера відбувається миттєво, раніше ці процеси в деяких випадках займали до 5 секунд часу. Перезавантаження серверів/VDS, перевстановлення ОС, відкриття IP-KVM і VNC-консолі теж виконуються в кілька разів швидше.

Дизайн

Було дуже приємно, що наш новий сайт був гідно оцінений користувачами, це додало нам ще більше впевненості і натхнення. Дизайн особистого кабінету успадкував основні ідеї і загальну стилістику від сайту, тому в ньому однаково зручно працювати на будь-яких пристроях: ПК, планшетах і навіть смартфонах.

Відмінності і нові можливості

Авторизація і реєстрація

Форма авторизації стала не тільки красивою, але і отримала нову можливість - "Запам'ятати мене", якої так не вистачало раніше. Тепер немає необхідності кожен раз при вході вводити дані для доступу, але якщо ви хочете убезпечити себе, в налаштуваннях можна увімкнути опцію прив'язки сесій до IP-адреси.

Скидання пароля по e-mail теж стало більш безпечним, адже його можна ініціювати тільки після перевірки контрольним питанням (також за бажанням це змінюється в налаштуваннях). Ящко ж мова пішла про налаштування безпеки, додамо також, що на цій сторінці ви можете бачити всі входи в Особистий Кабінет з різних пристроїв і IP-адрес і закрити будь-які з них, якщо якісь здадуться вам підозрілими.

Форма реєстрації була спрощена, тепер цей процес займе у вас не більше хвилини. Для реєстрації нового клієнта необхідно заповнити тільки основні дані e-mail, пароль, ім'я та телефон.

Замовлення послуг

Конфигуратор на сайті і в Кабінеті тепер працюють як єдине ціле. При оформленні замовлення відразу можна вказати такі додаткові параметри як:

  • ОС (а також її мову, розрядність і тип віртуалізації для VDS);
  • Ліцензія на ISPmanager Lite;
  • Кількість додаткових IP-адрес в кількості до 10 шт (до 20 шт для VIP-клієнтів, які ще можуть вибрати алгоритм їх видачі);

Установка ОС і виділення IP-адрес відбувається повністю в автоматичному режимі.

Управління замовленими послугами

Тепер управління мережевим портом і постійний доступ до IP-KVM доступний абсолютно всім клієнтам в будь-який час. Крім того, відкрито повний доступ до системи автоматичної установки ОС. Для більшої безпеки кожен запит на переустановку повинен бути підтверджений по e-mail та SMS (якщо ваш номер телефону був ранiше підтверджений). Автовстановлення ОС доступне для всіх серверів і VDS обох типів віртуалізації (OpenVZ та KVM).

На прохання деяких клієнтів ми реалізувати можливість давати свої імена серверам та зберігати про них нотатки.

Список послуг відображає лише найбільш важливі дані, щоб не перевантажувати вашу увагу непотрібною інформацією, а сторінка даних про послугу розподілена на блоки, кожний з яких можна в разi необхідності згорнути.

Фінанси

Ключовим нововведенням у фінансовій частині Особистого Кабінету є внутрішній баланс і можливість автоматичної оплати послуг. Відтепер вам не потрібно піклуватися про своєчасну оплату кожної послуги окремо, які найчастіше мають різні терміни дії. Просто поповніть баланс на достатню суму і включіть опцію автопродовження послуг в налаштуваннях.

Крім того, у нас запрацювала програма лояльності. Якщо ви є нашим клієнтом бiльше року, ви будете отримувати бонус на внутрішній баланс в розмірі від 1% до 3% з кожного платежу. Отриманими бонусами можна сплачувати існуючі послуги та нові замовлення.

Але на цьому приємні новини не закінчуються. Якщо по вашій рекомендації у нас зареєструється новий клієнт, ви будете отримувати на свій баланс реферальні відрахування з кожної послуги приведеного клієнта:

  • 10% з першої оплати за оренду сервера
  • 15% з кожного платежу за VDS

Підтримка

Був значно поліпшений імпорт e-mail повідомлень в систему підтримки, підтримується як простий, так і форматований текст, зображення всередині тексту, поліпшена обробка вкладень. У веб-інтерфейсі оновлене поле введення повідомлення, тепер і тут можна форматувати текст, навіть при використанні мобільних пристроїв, відправляти відразу декілька файлів використовуючи одне поле, а також перетягувати зображення прямо в поле введення повідомлення. Для вашої зручності на сторінці списку запитів реалізований пошук по тексту повідомлень та посторінкове виведення.

Налаштування

Як вже згадувалося вище, з'явився новий розділ "Налаштування", який еволюціонував зі сторінки "Мої дані". Тут зосереджені всі ваші налаштування, розділені на блоки: данi авторизації та особисті дані, повідомлення, безпека і фінанси.

Плани на майбутнє

Ми намагалися встигнути випустити перший реліз, щоб він був доступний всім клієнтам якомога швидше, тому найближчим часом ми будемо зайняті розробкою адміністративної частини та виправленням помилок у клієнтській, якщо такі будуть виявлені. Потім будемо доповнювати функціонал наступними можливостями:

  • Система автоматичних заявок на відстрочку оплати, виділення додаткових IP-адрес, скасування послуг, повернення коштів;
  • Управління PTR-записами для всіх виділених вам IP-адрес;
  • Реалізація нової сторінки "Dashboard", що стане головною, що містить короткі інформаційні зведення: послуги, що потребують уваги (через прострочення оплати або недоступності), список останніх запитів (непрочитаних, пропущених тощо), оголошення та важливі новини і т.д.

Дякуємо за увагу, сподіваємося, що вам сподобається наш новий Особистий Кабінет. Будемо раді будь-яким відгукам і пропозиціям!

Ми приймаємо до сплати