Завантаження по мережі

Завантаження серверів по мережі існує у нас вже давно. Але детально розповісти про цю можливість до недавнього часу ми не могли, так як блог з'явився на новому сайті. Для чого ж потрібне мережеве завантажувальне меню, які завдання допомагає вирішувати, в яких випадках їм доцільно користуватися?

Не потрібно підключати ні CD/DVD-привід, ні флешку для того, щоб встановити практично будь-яку операційну систему сімейства Linux. Більш того, в завантажувальні образи ми впроваджуємо драйвера всіх мережевих карт, які використовуються в наших серверах, тому ви не зіткнетеся з проблемою відсутності драйверів при інсталяції ОС на новітнє залізо. У нашому завантажувальному меню представлені наступні дистрибутиви:

  • Debian (версії 5, 6 і 7);
  • Ubuntu (версія 12.04 LTS);
  • CentOS (версії 5 і 6).

Всі варіанти операційних систем доступні як у 64-бітній, так і в 32-бітної разрядностях. Існує також можливість встановити і FreeBSD версій 7.2 і 8.2, а також VMWare ESXi 5.1.

Крім установчих образів, в меню також є можливість запускати засоби відновлення та діагностики, такі як: Мережеве завантажувальний меню XServer

  • SystemRescueCd - напевно самий потужний інструмент для вирішення будь-яких проблем. Описувати тут переваги даного продукту немає сенсу, більше інформації ви можете знайти на офіційному сайті;
  • Memtest86+ - засіб для перевірки оперативної пам'яті на помилки;
  • Windows PE - середовище передінсталяції Windows, за допомогою якого можна усунути помилки завантаження ОС Windows будь-яких версій;
  • Windows Password Recovery - скидання паролів користувачів Windows будь-яких версій;
  • CloneZilla - утиліта для клонування дисків та розділів файлових систем;
  • HDSentinel - зручна і швидка діагностика стану здоров'я жорстких дисків;

Цей список не є остаточним і постійно вдосконалюється. Ми додаємо нові засоби і дистрибутиви за мірою потреби або за проханням клієнтів. Тому, якщо вам ще щось хотілося б бачити в цьому завантажувальному меню, не соромтеся звертатися в службу підтримки. По можливості ми реалізуємо будь-які побажання клієнтів.

Для того, щоб побачити це меню на своєму сервері, необхідно просто перезавантажити сервер. Всі наші сервери за замовчуванням налаштовані на першочергове завантаження по мережі. У разі, якщо ви не виберете жоден з пунктів меню протягом 10-ти секунд, сервер продовжить завантаження встановленої на нього ОС.

Дякуємо за увагу, і бажаємо, щоб у вас не виникало потреби користуватися можливостями нашого мережевого завантажувального меню, крім випадків встановлення ОС на нові сервери. 

Ми приймаємо до сплати