Віртуальні сервери (NEW)

Так вийшло, що за минулий рік особливо цікавих нововведень ми не представили. Але цьому є виправдання, так як 2015-й був доволі складним для більшості наших партнерів і клієнтів, багато в чому із-за стрімкого зростання курсу долара щодо гривні і рубля. Тому ми були зосереджені на тому, щоб мінімізувати наслідки від цього процесу. Ми безпрецедентно знижували ціни на різні типи послуг, ввели пільговий курс долара, додали в Особистому кабінеті функціональність промо-кодів і т. д.

Зараз на 2016-й рік нашим пріоритетом є підвищення якості послуг при збереженні цін на них, а в деяких випадках і зниження вартості. Зокрема, основним напрямком нашого розвитку буде Віртуалізація. Так, саме з великої літери.

Коротко про головне

Раді представити вам Віртуальні сервери нового покоління! Ми значно підняли продуктивність і рівень доступності серверів розгорнувши принципово нову програмно-апаратну інфраструктуру. Тепер ми використовуємо окрему систему зберігання даних, що надає подвійне резервування усіх ключових компонентів: два блоки живлення, два незалежних підключення до кожного фізичного контролера на окремий сервер-гіпервізор. Самі гіпервизори по продуктивності майже вчетверо перевершують ті сервери, що ми використовували раніше.

Це дозволяє задіяти механізм високої доступності (High Availability) для віртуальних серверів, завдяки чому вихід з ладу будь-якого з гіпервізорів стане практично непомітним. Крім того, з'явилася можливість на кожен віртуальний сервер  виділяти таку кількість ресурсів, щоб перевершити фізичні сервери по продуктивності. На даний момент такі рішення у конкурентів не користуються особливим попитом, через їх високу вартість. Ми ж на підставі свого досвіду і досить тривалих випробувань готові запропонувати віртуальний сервер дешевше фізичного, аналогічного по потужності. 

Про плани на майбутнє

Діяльність нашої компанії почалася саме з пропозиції бюджетних серверів, але якщо все піде так, як очікується, ми плануємо повністю замінити недорогі фізичні сервери віртуальними. Це досить серйозний крок, до якого клієнти можливо не готові, тому заміщення буде поступовим. Але ми гарантуємо, що стабільна робота, гнучкі можливості і низька вартість наших нових віртуальних  серверів вразять вас настільки, що бюджетна фізична альтернатива здасться вам неповноцінною.

Детальніше про ключові переваги

Апаратна віртуалізація

Ми повністю відійшли від таких технологій, як OpenVZ, LXC та інше. Щоб конкурувати з фізичними серверами, віртуальні не повинні бути обмеженими у можливостях і спектрі гостьових ОС. Крім того, апаратна (повна) віртуалізація дозволяє зафіксувати всі 100% виділених ресурсів за кожною віртуальною машиною.

Розподілене сховище даних

Всі наші сервери-гіпервизори використовують одне загальне сховище даних, яке доступно по мережі - Storage Area Network (SAN). Завдяки цьому тепер більше немає жорсткого зв'язку між віртуальними машинами і конкретними серверами в кластері. Окреме сховище є єдиною точкою для відмови усіх серверів, тому в ньому дублюються всі компоненти: блоки живлення, мережеві порти, контролери сховища і диски. Для зберігання даних ми використовуємо надшвидкі диски SSD рівня Enterprise з інтерфейсом підключення SAS 3.0 (12Гбит/сек). Кожен сервер підключений одночасно до двох контролерів сховища на швидкості 40Гбит/сек.

Автоматичне балансування навантаження

Віртуальні сервери можуть практично миттєво переміщатися між гіпервізорами для забезпечення балансування навантаження. Система моніторингу постійно стежить за утилізацією ресурсів на серверах кластера і в разі необхідності може автоматично перенести віртуальну машину на більш вільний сервер.

"Магія" управління

У розділі вище ми описали переваги апаратних технологій, а тепер поговоримо про предмет нашої гордості - програмної частини, яка доступна клієнтам.

Керування живленням

Крім стандартного набору включення/вимикання/скидання (on/off/reset) доступна функція призупинення (suspend), а також команди "м'якого" вимикання і перезавантаження, щоб не порушувати цілісність даних. З метою спрощення інтерфейсу користувача, вибір яку з цих команд використовувати ми поклали на інтелект системи управління, при цьому перевагу має більш м'який варіант.

Моніторинг ресурсів

Тепер в режимі реального часу доступна статистика по всіх ресурсах: навантаження на процесор, витрата оперативної пам'яті, дискового простору, завантаження мережевого порту. Завдяки цій інформації ви завжди будете в курсі про те, як працює ваш віртуальний сервер. 

Розширення ресурсів на льоту

Якщо вам необхідно збільшити ресурси сервера, це можна зробити прямо з Особистого кабінету. Нова конфігурація застосовується миттєво і не вимагає перезавантаження ОС. Це стосується будь-якого типу ресурсів процесора, пам'яті і диска. Зменшення ресурсів можливо тільки при вимкненому сервері.

Особиста колекція образів iso

Тепер можливо зберігати свої улюблені дистрибутиви в нашому сховищі, де вони завжди доступні до підключення для всіх ваших віртуальних машин. Кожному клієнту для зберігання безкоштовно надається 10Гб дискового простору. 

Знімки стану (Snapshot)

Зробіть знімок стану і вільно експериментуйте з налаштуваннями ОС, скриптами своїх сайтів, установкою і оновленням програм. В разі невдачі, завжди можна скасувати зміни і повернутися у вихідну точку. 

Безкоштовне резервне копіювання

Ми дбаємо про збереження ваших даних. Будь-які форс-мажорні ситуації не  страшні коли є резервна копія. Замість того щоб довго відновлювати працездатність, просто зверніться в службу підтримки і виберіть на яку дату відкотити стан віртуального сервера. Інше ми зробимо за вас.

 

Ми приймаємо до сплати