XServer - хто ми?

 • Продаж серверів

  Наша компанія займається продажем серверів як власної збірки, так і на базі платформ Hewlett Packard. Пропоновані нами сервери завжди відрізнялися не тільки високою надійністю, але і ціною, помітно нижче, ніж у конкурентів. Серед спектру пропонованих конфігурацій ви можете знайти як дешеві бюджетні варіанти, так і професійні сервери високого рівня. Ми вийшли на ринок серверів в 2007-му році і досі продовжуємо успішно тримати позиції найбільш доступних серверів в Україні. Ціни на наші сервери ви можете дізнатися тут.

 • Оренда виділених серверів

  Крім продажу серверів, ми також пропонуємо їх в оренду з розміщенням в датацентрі. У 2008-му році ми запропонували інноваційну послугу - оренда сервера з викупом, при якій сервер переходить у власність клієнта після закінчення терміну оренди (стандартно 12 місяців), і далі необхідно платити тільки за розміщення цього серверу в ДЦ. Коли зросла конкуренція, ми почали пропонувати оренду без викупу за більш низькими цінами, а у червні 2010 року нами була запропонована ще одна послуга, попит по якій перевищив всі очікування, це - Гарячі сервери. Такі сервери вже встановлені в стійку, налаштовані, повністю готові до роботи, і при замовленні дані для доступу SSH відправляються клієнту на контактний e-mail автоматично. Для всіх серверів, що надаються нами в оренду у вартість включено віддалене керування живленням, IP-KVM, а також базове адміністрування. Про все це докладніше ви можете дізнатися в розділіDedicated (Оренда серверів).

 • Віртуальні виділені сервери (VDS)

  Дана послуга дуже популярна, так як володіє певною гнучкістю. VDS - це повноцінний сервер по вартості віртуального хостингу. Ціни на послуги VDS (VPS) варіюються від $7 до $70/міс. Цю послугу ми почали надавати в липні 2009 р., а на початку 2016-го року ми представили новітню платформу для віртуальних серверів, яка має безліч переваг. Детальніше про них можна почитати в блозі або більш коротко презентації. Про тарифи і умови ви можете дізнатися тут.

 • Інші послуги

  З інших "серверних" послуг ми також можемо запропонувати вам розміщення вашого власного серверного обладнання в нашій стійці. Дана послуга передбачає установку сервера в одному з кращих датацентрів європейської якості, віддалене управління живленням, IP-KVM, безперебійне підключення до мереж електроживлення 1-ї категорії та необмежений інтернет на швидкості 100Мбит/сек. Крім того, ми пропонуємо продаж серверного ПЗ, зокрема панелі управління сервером від ISPsystem (ISPmanager Lite/Pro) і JBMC Software (Directadmin). Тут як і у всіх наших послугах ми можемо запропонувати дуже конкурентоспроможні ціни.

Ми приймаємо до сплати